Svetovno mladinsko prvenstvo v smučarskih skokih

Svetovno mladinsko prvenstvo v smučarskih skokih je vsakoletno tekmovanje mladih smučarskih skakalcev. Tekmovanje moških poteka od leta 1979 z izjemo v letu 2000, ko je posamična tekma odpadla in so izpeljali le ekipno. V letu 2016 je bila prvič organizirana tekma za ženske in tekma mešanih ekip.

MoškiUredi

PosamičnoUredi

Leto Prizorišče Skakalnica Prvak Drugi Tretji
1979   Lac-Beauport Mont Sainte-Anne   Horst Bulau   Ulrich Pscherra   Hirojasu Aizava
1980   Örnsköldsvik Paradiskullen   Steve Collins   Vladimir Bojarincev   Andreas Felder
1981   Schonach Langenwaldschanze   Matti Nykänen   Ernst Vettori   Steve Collins
1982   Murau Gumpoldschanze   Ernst Vettori   Markku Pusenius   Bernhard Zauner
1983   Kuopio Puijo   Franz Wiegele   Ole Christian Eidhammer   Tuomo Ylipulli
1984   Trondheim Granåsen   Martin Švagerko   Janez Štirn   Miroslav Polák
1985   Täsch Mattertalschanze   Werner Haim   Jussi Karjalainen   Günther Stranner
1986   Lake Placid MacKenzie/Intervale   Ivan Lunardi   Christian Rimmel   Clas-Brede Bråthen
1987   Asiago Trampolino di Pakstall   Ari-Pekka Nikkola   Mike Arnold   Dieter Thoma
1988   Saalfelden Bibergschanze   Heinz Kuttin   Staffan Tällberg   Manfred Steiner
1989   Hamar Lierberget Hoppbakken   Kent Johanssen   Andi Rauschmeier   Staffan Tällberg
1990   Štrbské Pleso MS 1970 B   Heinz Kuttin   Roberto Cecon   Tomáš Raszka
1991   Reit im Winkl Franz-Haslberger-Schanze   Martin Höllwarth   Tomáš Goder   Damjan Fras
1992   Vuokatti Hyppyrimäki   Toni Nieminen   Sylvain Freiholz   Martin Höllwarth
1993   Harrachov Čertak   Janne Ahonen   Andreas Widhölzl   Alexander Herr
1994   Breitenwang Raimund-Ertl-Schanze   Janne Ahonen   Nicolas Dessum   Zbyněk Krompolc
1995   Gällivare Dundretkullen   Tommy Ingebrigtsen   Reinhard Schwarzenberger   Lucas Chevalier-Girod
1996   Asiago Trampolino di Pakstall   Michael Uhrmann   Primož Peterka   Andreas Küttel
1997   Canmore Alberta Ski Jump Area   Wilhelm Brenna   Jussi Hautamäki   Falko Krismayr
1998   Sankt Moritz Olympiaschanze   Wolfgang Loitzl   Kazuhiro Nakamura   Matti Hautamäki
1999   Saalfelden Bibergschanze   Kazuki Nišišita   Michal Pšenko   Stefan Kaiser
2000   Štrbské Pleso MS 1970 B Ni bilo tekmovanja
2001   Karpacz Orlinek   Veli-Matti Lindström   Manuel Fettner   Florian Liegl
2002   Schonach Langenwaldschanze   Janne Happonen   Daiki Ito   Kalle Keituri
2003   Sollefteå Hallstabacken   Thomas Morgenstern   Rok Benkovič   Jan Mazoch
2004   Stryn Björkelibakken   Mateusz Rutkowski   Thomas Morgenstern   Olli Pekkala
2005   Rovaniemi Ounasvaara   Joonas Ikonen   Arthur Pauli   Jurij Tepeš
2006   Kranj Bauhenk   Gregor Schlierenzauer   Jurij Tepeš   Andrea Morassi
2007   Tarvisio Fratelli Nogara   Roman Koudelka   Šohei Točimoto   Thomas Thurnbichler
2008   Zakopane Średnia Krokiew   Andreas Wank   Šohei Točimoto   Andreas Strolz
2009   Štrbské Pleso MS 1970 B   Lukas Müller   Maciej Kot   Ville Larinto
2010   Hinterzarten Adlerschanze   Michael Hayböck   Peter Prevc   Diego Dellasega
2011   Otepää Tehvandi   Vladimir Zografski   Stefan Kraft   Kaarel Nurmsalu
2012   Erzurum Kiremittepe Ski Jump   Nejc Dežman   Jaka Hvala
  Aleksander Zniszczoł
2013   Liberec Ještěd   Jaka Hvala   Klemens Muranka   Stefan Kraft
2014   Predazzo Trampolino Dal Ben   Jakub Wolny   Patrick Streitler   Jevgenij Klimov
2015   Almati Gornyj Gigant   Johann André Forfang   Andreas Wellinger   Phillip Sjøen
2016   Râșnov Trambulină Valea Cărbunării   David Siegel   Domen Prevc   Rjoju Kobajaši
2017   Park City Utah Olympic Park Jumps   Viktor Polášek   Alex Insam   Constantin Schmid
2018   Kandersteg Nationales Nordisches Skizentrum   Marius Lindvik   Constantin Schmid   Clemens Leitner
2019   Lahti Salpausselkä   Thomas Aasen Markeng   Luca Roth   Sergej Tkačenko

Medalje po državahUredi

 Poz  Država Zlato Srebro Bron Skupaj
1.   Avstrija 11 9 12 32
2.   Finska 8 3 5 16
3.   Norveška 6 - 3 9
4.   Nemčija 3 4 3 10
5.   Slovenija 2 6 1 9
6.   Poljska 2 3 - 5
7.   Češka 2 2 2 6
8.   Kanada 2 - 1 3
9.   Japonska 1 4 2 7
10.   Italija 1 2 2 5
11.   Češkoslovaška 1 1 2 4
12.   Bolgarija 1 - - 1
13.   Vzhodna Nemčija - 2 - 2
14.   Švedska - 1 1 2
.   Jugoslavija - 1 1 2
.   Francija - 1 1 2
.   Švica - 1 1 2
18.   Slovaška - 1 - 1
.   Sovjetska zveza - 1 - 1
.   Estonija - - 1 1
.   Rusija - - 1 1
.   Kazahstan - - 1 1

EkipnoUredi

Leto Prizorišče Prvaki Drugi Tretji
1986   Lake Placid   Nemčija
Friedrich Brau, Robert Leonhard,
Christian Rimmel, Dieter Thoma
  Italija
Virginio Lunardi, Carlo Pinzani,
Paolo Rigoni, (ni znano)
  Sovjetska zveza
Sergej Badenko, Jurij Durinov,
Michail Jesin, Jevgenij Vašurin
1987   Asiago   Vzhodna Nemčija
Mike Arnold, Ingo Züchner,
Roy Koch, (ni znano)
  Nemčija
Steffen Bartschat, Robert Leonhard,
Dieter Thoma, Ludwig Biller
  Finska
Jarkko Heikkelä, Ari-Pekka Nikkola,
Erkki Nykänen, Sasu Happonen
1988   Saalfelden   Avstrija
Andi Rauschmeier, Günter Schöffmann,
Markus Steiner, Heinz Kuttin
  Norveška
Tor-Helge Bakken, Øyvind Berg,
Kåre Herrem, Kent Johanssen
  Češkoslovaška
Jan Kukačka, Jiří Rázl,
Tomáš Raszka, František Jež
1989   Vang i Hedmark   Avstrija
Andi Rauschmeier, Alexander Pointner,
Markus Steiner, Heinz Kuttin
  Jugoslavija
Goran Janus, Marjan Kropar,
Franci Petek, Primož Kopač
  Norveška
Øyvind Berg, Erlend Schumann,
Henning Wold, Kent Johanssen
1990   Štrbské Pleso   Avstrija
Heinz Kuttin, Werner Rathmayr,
Herwig Millonig, Alexander Pointner
  Finska
Esa Könönen, Riku Äyri,
Mika Laitinen, Marko Haarala
  Jugoslavija
Damjan Fras, Sašo Komovec,
Tomaž Knafelj, Franci Petek
1991   Reit im Winkl   Češkoslovaška
Milan Kučera, Tomáš Goder,
Roman Lukeš, David Jiroutek
  Finska
Mika Laitinen, Janne Väätäinen,
Riku Äyri, Pekka Niemelä
  Francija
Sébastien Frénot, Grégory Renand,
Régis Bajard, Xavier Arpin
1992   Vuokatti   Finska
Jani Salo, Olli Happonen,
Janne Väätäinen, Toni Nieminen
  Norveška
Jørgen Halvorsen, Bengt Heiestad,
Knut Müller, Lasse Ottese
  Nemčija
Rico Meinel, Timo Wangler,
Ronny Hornschuh, Sven Hannawald
1993   Harrachov   Finska
Risto Jussilainen, Janne Ahonen,
Olli Happonen, Tuomo Kykkänen
  Avstrija
Gerhard Schallert, Ingemar Mayr,
Thomas Kuglitsch, Andreas Widhölzl
  Nemčija
Stephan Pettersohn, Ronny Hornschuh,
Bernd Börnig, Alexander Herr
1994   Breitenwang   Finska
Jani Mattila, Olli Happonen,
Tero Koponen, Janne Ahonen
  Češka
Jaroslav Balcar, Jakub Sucháček,
Jaroslav Kahánek, Zbyněk Krompolc
  Avstrija
Andreas Widhölzl, Reinhard Schwarzenberger,
Richard Foldl, Andreas Beck
1995   Gällivare   Nemčija
Michael Schreiber, Mathias Witter,
Michael Uhrmann, Alexander Herr
  Avstrija
Werner Schernthaner, Martin Zimmermann,
Karl-Heinz Dorner, Reinhard Schwarzenberger
  Japonska
Juzo Ikeda, Kazuja Jošioka,
Suguru Mijazaki, Sota Okamura
1996   Asiago   Nemčija
Frank Reichel, Kai Bracht,
Michael Uhrmann, Alexander Herr
  Avstrija
Michael Kury, Markus Eigentler,
Martin Zimmermann, Karl-Heinz Dorner
  Slovenija
Matija Stegnar, Jaka Grosar,
Peter Žonta, Primož Peterka
1997   Canmore   Slovenija
Miha Rihtar, Grega Lang,
Blaž Vrhovnik, Peter Žonta
  Finska
Lauri Hakola, Lassi Huuskonen,
Jussi Hautamäki, Matti Hautamäki
  Avstrija
Thomas Hörl, Falko Krismayr,
Karl-Heinz Dorner, Wolfgang Loitzl
1998   Sankt Moritz   Nemčija
Frank Löffler, Georg Späth,
Stefan Pieper, Michael Wagner
  Japonska
Homare Kišimoto, Keita Umezaki,
Kazuki Nišišita, Kazuhiro Nakamura
  Finska
Pekka Salminen, Hannu Alakunnas,
Jani Mylläri, Matti Hautamäki
1999   Saalfelden   Avstrija
Thomas Hörl, Stefan Kaiser,
Martin Koch, Florian Liegl
  Finska
Matti Hautamäki, Pekka Salminen,
Jani Mylläri, Veli-Matti Lindström
  Nemčija
Uli Basler, Marcel Schaffrath,
Benjamin Hauber, Georg Späth
2000   Štrbské Pleso   Avstrija
Martin Koch, Christian Nagiller,
Florian Liegl, Stefan Kaiser
  Norveška
Thomas Lobben, Erik Leine Wangen,
David Andersen, Anders Bardal
  Finska
Veli-Matti Lindström, Juha-Matti Ruuskanen,
Akseli Lajunen, Kimmo Yliriesto
2001   Karpacz   Finska
Kimmo Yliriesto, Janne Happonen,
Akseli Kokkonen, Veli-Matti Lindström
  Avstrija
Florian Liegl, Manuel Fettner,
Balthasar Schneider, Stefan Kaiser
  Nemčija
Jörg Ritzerfeld, Florian Krumbacher,
Markus Winterhalter, Maximilian Mechler
2002   Schonach   Finska
Janne Happonen, Harri Olli,
Arttu Lappi, Akseli Kokkonen
  Avstrija
Balthasar Schneider, Christoph Strickner,
Christian Nagiller, Manuel Fettner
  Slovenija
Bine Zupan, Zvonko Kordež,
Rok Benkovič, Jaka Oblak
2003   Sollefteå   Avstrija
Manuel Fettner, Christoph Strickner,
Roland Müller, Thomas Morgenstern
  Slovenija
Rok Benkovič, Jure Bogataj,
Rok Urbanc, Jaka Oblak
  Finska
Jarkko Heikkonen, Antti Pesonen,
Olli Pekkala, Harri Olli
2004   Stryn   Avstrija
Roland Müller, Christoph Lenz,
Nicolas Fettner, Thomas Morgenstern
  Poljska
Kamil Stoch, Dawid Kowal,
Stefan Hula, Mateusz Rutkowski
  Nemčija
Patrick Kaltenbach, Tobias Bogner,
Mark Krauspenhaar, Julian Musiol
2005   Rovaniemi   Slovenija
Mitja Mežnar, Matevž Šparovec,
Jurij Tepeš, Nejc Frank
  Poljska
Paweł Urbański, Wojciech Topór,
Piotr Żyła, Kamil Stoch
  Finska
Anssi Koivuranta, Jere Kykkänen,
Olli Pekkala, Joonas Ikonen
2006   Kranj   Avstrija
Mario Innauer, Thomas Thurnbichler,
Arthur Pauli, Gregor Schlierenzauer
  Slovenija
Jurij Tepeš, Primož Roglič,
Robert Hrgota, Jernej Košnjek
  Japonska
Naoja Tojama, Juhei Sasaki,
Kenširo Ito, Šohej Točimoto
2007   Planica   Slovenija
Robert Hrgota, Primož Roglič,
Jurij Tepeš, Mitja Mežnar
  Japonska
Šohej Točimoto, Cubasa Čonan,
Jumu Harada, Kenširo Ito
  Finska
Mika Kauhanen, Lauri Asikainen,
Sami Niemi, Olli Muotka
2008   Zakopane   Nemčija
Felix Schoft, Severin Freund,
Pascal Bodmer, Andreas Wank
  Avstrija
Thomas Thurnbichler, Manuel Poppinger,
David Unterberger, Andreas Strolz
  Poljska
Krzysztof Miętus, Dawid Kowal,
Maciej Kot, Łukasz Rutkowski
2009   Štrbské Pleso   Avstrija
Michael Hayböck, Florian Schabereiter,
Lukas Müller, Thomas Thurnbichler
  Nemčija
Felix Schoft, Tobias Bogner,
Danny Queck, Pascal Bodmer
  Poljska
Maciej Kot, Jakub Kot,
Grzegorz Miętus, Andrzej Zapotoczny
2010   Hinterzarten   Avstrija
Michael Hayböck, Florian Schabereiter,
Lukas Müller, Mario Innauer
  Nemčija
Tobias Bogner, Pascal Bodmer,
Stephan Leyhe, Felix Schoft
  Slovenija
Peter Prevc, Jaka Hvala,
Matic Kramaršič, Dejan Judež
2011   Otepää   Avstrija
Michael Hayböck, Stefan Kraft,
Markus Schiffner, Thomas Lackner
  Nemčija
Richard Freitag, Daniel Wenig,
Marinus Kraus, Stephan Leyhe
  Norveška
Espen Røe, Mats Søhagen Berggaard,
Anders Fannemel, Sigmund Hagehaugen
2012   Erzurum   Norveška
Espen Røe, Mats Søhagen Berggaard,
Simen Grimsrud, Phillip Sjøen
  Poljska
Klemens Murańka, Tomasz Byrt,
Bartłomiej Kłusek, Aleksander Zniszczoł
  Avstrija
Christoph Stauder, Ulrich Wohlgenannt,
Stefan Kraft, Lukas Müller
2013   Liberec   Slovenija
Anže Semenič, Ernest Prišlič,
Cene Prevc, Jaka Hvala
  Poljska
Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Biegun,
Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka
  Nemčija
Karl Geiger, Michael Dreher,
Tobias Löffler, Andreas Wellinger
2014   Predazzo   Poljska
Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł,
Krzysztof Biegun, Klemens Murańka
  Avstrija
Simon Greiderer, Ulrich Wohlgenannt,
Elias Tollinger, Patrick Streitler
  Norveška
Daniel Andre Tande, Johann Andre Forfang,
Hans Peter Bergquist, Mats Søhagen Berggaard
2015   Almati   Norveška
Joacim Ødegård Bjøreng, Halvor Egner Granerud
Phillip Sjøen, Johann André Forfang
  Nemčija
Paul Winter, Martin Hamann
Sebastian Bradatsch, Andreas Wellinger
  Avstrija
Elias Tollinger, Patrick Streitler
Philipp Aschenwald, Simon Greiderer
2016   Râșnov   Nemčija
Jonathan Siegel, Adrian Sell
Tim Fuchs, David Siegel
  Norveška
Marius Lindvik, Are Sumstad
Robin Pedersen, Halvor Egner Granerud
  Japonska
Masamicu Ito, Juken Ivasa
Naoki Nakamura, Rjoju Kobajaši
2017   Park City   Slovenija
Žiga Jelar, Tilen Bartol
Aljaž Osterc, Bor Pavlovčič
  Nemčija
Martin Hamann, Tim Fuchs
Felix Hoffmann, Constantin Schmid
  Avstrija
Markus Rupitsch, Mika Schwann
Clemens Leitner, Janni Reisenauer
2018   Kandersteg   Nemčija
Philipp Raimund, Justin Lisso
Cedrik Weigel, Constantin Schmid
  Avstrija
Mika Schwann, Jan Hörl
Maximilian Lienher, Clemens Leitner
  Norveška
Fredrik Villumstad,Jesper Ødegaard
Thomas Aasen Markeng, Marius Lindvik
2019   Lahti   Nemčija
Luca Roth, Kilian Märkl
Philipp Raimund, Constantin Schmid
  Norveška
Fredrik Villumstad, Anders Ladehaug
Sander Vossan Eriksen, Thomas Aasen Markeng
  Slovenija
Aljaž Osterc, Jan Bombek
Jernej Presečnik, Žak Mogel

Medalje po državahUredi

 Poz  Država Zlato Srebro Bron Skupaj
1.   Avstrija 11 8 5 24
2.   Nemčija 8 6 6 20
3.   Finska 5 4 6 15
4.   Slovenija 5 2 4 11
5.   Norveška 2 5 4 11
6.   Poljska 1 4 2 7
7.   Češkoslovaška 1 - 1 2
8.   Vzhodna Nemčija 1 - - 1
9.   Japonska - 2 3 5
10.   Jugoslavija - 1 1 2
11.   Italija - 1 - 1
.   Češka - 1 - 1
13.   Francija - - 1 1
.   Sovjetska zveza - - 1 1

ŽenskeUredi

PosamičnoUredi

Leto Prizorišče Prvakinja Druga Tretja
2006   Kranj   Juliane Seyfarth   Atsuko Tanaka   Elena Runggaldier
2007   Planica   Lisa Demetz   Katie Willis   Maja Vtič
2008   Zakopane   Jacqueline Seifriedsberger   Elena Runggaldier   Katja Požun
2009   Štrbské Pleso   Magdalena Schnurr   Anna Häfele   Coline Mattel
2010   Hinterzarten   Elena Runggaldier   Coline Mattel   Sarah Hendrickson
2011   Otepää   Coline Mattel   Špela Rogelj   Juki Ito
2012   Erzurum   Sara Takanaši   Sarah Hendrickson   Carina Vogt
2013   Liberec   Sara Takanaši   Evelyn Insam   Katja Požun
2014   Predazzo   Sara Takanaši   Coline Mattel   Maren Lundby
2015   Almati   Sofija Tihonova   Elisabeth Raudaschl   Chiara Hölzl
2016   Râșnov   Chiara Hölzl   Katharina Althaus   Sofija Tihonova
2017   Park City   Manuela Malsiner   Ema Klinec   Nika Križnar
2018   Kandersteg   Nika Križnar   Ema Klinec   Anna Odine Strøm
2019   Lahti   Ana Špineva   Lidija Jakovljeva   Lara Malsiner

Medalje po državahUredi

 Poz  Država Zlato Srebro Bron Skupaj
1.   Italija 3 2 2 7
2.   Japonska 3 1 4
3.   Nemčija 2 2 1 5
4.   Avstrija 2 1 1 4
4.   Rusija 2 1 1 4
6.   Slovenija 1 3 4 8
7.   Francija 1 2 1 4
8.   Kanada 2 2
9.   ZDA 1 1 2
10.   Norveška 2 2

EkipnoUredi

Leto Prizorišče Prvakinje Druge Tretje
2012   Erzurum   Japonska
Juki Ito, Jurina Jamada,
Kaori Ivabuči, Sara Takanaši
  Nemčija
Ramona Straub, Svenja Würth,
Katharina Althaus, Carina Vogt
  Slovenija
Urša Bogataj, Ema Klinec,
Špela Rogelj, Katja Požun
2013   Liberec   Slovenija
Urša Bogataj, Ema Klinec,
Špela Rogelj, Katja Požun
  Francija
Léa Lemare, Océane Avocat Gros,
Julia Clair, Coline Mattel
  Nemčija
Ramona Straub, Pauline Heßler,
Svenja Würth, Katharina Althaus
2014   Predazzo   Japonska
Juki Ito, Haruka Ivasa,
Jurina Jamada, Sara Takanaši
  Slovenija
Urša Bogataj, Barbara Klinec,
Anja Javoršek, Špela Rogelj
  Francija
Léa Lemare, Marie Hoyau,
Julia Clair, Coline Mattel
2015   Almati   Nemčija
Henriette Kraus, Pauline Heßler,
Anna Rupprecht, Gianina Ernst
  Rusija
Sofija Tihonova, Aleksandra Kustova,
Marija Jakovleva, Darja Grušina
  Japonska
Nozomi Marujama, Jurina Jamada,
Šihori Oi, Juka Seto
2017   Park City   Nemčija
Agnes Reisch, Luisa Görlich
Pauline Hessler, Gianina Ernst
  Slovenija
Jerneja Brecl, Katra Komar
Nika Križnar, Ema Klinec
  Avstrija
Claudia Purker, Sophie Mair
Elisabeth Raudaschl, Julia Huber
2018   Kandersteg   Slovenija
Jerneja Brecl, Nika Križnar
Katra Komar, Ema Klinec
  Rusija
Ksenija Kablukova, Aleksandra Kustova
Lidija Jakovleva, Sofija Tihonova
  Francija
Oceane Paillard, Josephine Pagnier
Romane Dieu, Lucile Morat
2019   Lahti   Rusija
Marija Jakovljeva, Aleksandra Baranceva
Ana Špineva, Lidija Jakovljeva
  Nemčija
Jenny Nowak, Josephin Laue
Selina Freitag, Agnes Reisch
  Avstrija
Marita Kramer, Lisa Hirner
Claudia Purker, Lisa Eder

Medalje po državahUredi

 Poz  Država Zlato Srebro Bron Skupaj
1.   Slovenija 2 2 1 5
1.   Nemčija 2 2 1 6
3.   Japonska 2 0 1 3
4.   Rusija 1 2 0 3
5.   Francija 0 1 2 3
6.   Avstrija 0 0 2 2

Tekma mešanih ekipUredi

Leto Prizorišče Prvakinje Druge Tretje
2016   Râșnov   Slovenija
Nika Križnar, Bor Pavlovčič,
Ema Klinec, Domen Prevc
  Avstrija
Claudia Purker, Maximilian Steiner,
Chiara Hölzl, Janni Reisenauer
  Nemčija
Katharina Althaus, Tim Fuchs,
Anna Rupprecht, David Siegel
2017   Park City   Slovenija
Nika Križnar, Tilen Bartol,
Ema Klinec, Žiga Jelar
  Nemčija
Agnes Reisch, Martin Hamann,
Gianina Ernst, Constantin Schmid
  Japonska
Minami Vanatabe, Masamicu Ito,
Fumika Segava, Juken Ivasa
2018   Kandersteg   Norveška
Silje Opseth
Fredrik Villumstad
Anna Odine Strøm
Marius Lindvik
  Nemčija
Luisa Görlich
Justin Lisso
Gianina Ernst
Constantin Schmid
  Avstrija
Claudia Purker
Jan Hörl
Sophie Mair
Clemens Leitner
2019   Lahti   Rusija
Ana Špineva
Mihail Purtov
Lidija Jakovljeva
Maksim Sergejev
  Norveška
Ingebjørg Saglien Bråten
Fredrik Villumstad
Silje Opseth
Thomas Aasen Markeng
  Nemčija
Agnes Reisch
Luca Roth
Selina Freitag
Constantin Schmid

Medalje po državahUredi

 Poz  Država Zlato Srebro Bron Skupaj
1.   Slovenija 2 0 0 2
2.   Norveška 1 1 0 2
3   Rusija 1 0 0 1
4.   Nemčija 0 2 2 4
5.   Avstrija 0 1 1 2
6   Japonska 0 0 1 1

Zunanje povezaveUredi