Seznam mest v Bosni in Hercegovini: Razlika med redakcijama

m
r2.7.3) (robot Spreminjanje: simple:Bosnia and Herzegovina#Cities
m (r2.7.3) (robot Spreminjanje: simple:Bosnia and Herzegovina#Cities)
[[ru:Города Боснии и Герцеговины]]
[[sh:Popis gradova u Bosni i Hercegovini]]
[[simple:List of cities in Bosnia and Herzegovina#Cities]]
[[sq:Lista e qyteteve të Bosnjës dhe Hercegovinës]]
[[sr:Списак градова у Босни и Херцеговини]]
3.853

urejanj