Frances the Mute: razlika med redakcijama

Brez spremembe velikosti ,  pred 12 leti
m
pp, Replaced: [[Image: → [[Slika: (11)
m (robot Spreminjanje: es:Frances the Mute)
m (pp, Replaced: [[Image: → [[Slika: (11))
| Producer = [[Omar Rodriguez-Lopez]]
| Reviews =
[[All Music Guide]] [[ImageSlika:4hvof5.svg|4½ stars out of 5]] [http://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=10:6jbsa9cge23s~T1 c]
<li> [[E!]] Online: A- [http://www.eonline.com/Reviews/Facts/Music/RevID/0,1107,3409,00.html povezava]
<li> [[Kerrang!]] [[ImageSlika:5of5.svg|5 stars out of 5]]
<li> [[Pitchfork Media]] [[ImageSlika:1of5.svg|1 stars out of 5]] [http://www.pitchforkmedia.com/record-reviews/m/mars-volta/frances-the-mute.shtml povezava]
<li> ''[[PopMatters]]'' [[ImageSlika:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.popmatters.com/music/reviews/m/marsvolta-frances.shtml povezava]
<li> [[Prog Archives]] [[ImageSlika:5of5.svg|5 stars out of 5 ]][http://www.progarchives.com/Progressive_rock_discography_CD.asp?cd_id=7305 povezava]
<li> [[Rockaxis]] [[ImageSlika:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.rockaxis.com/relacionadoxs_ver.php?products_id=1550 povezava]
<li> [[Rocknworld]] [[ImageSlika:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.rocknworld.com/5s/05/marsvolta.shtml povezava]
<li> ''[[Rolling Stone]]'' [[ImageSlika:4of5.svg|4 stars out of 5]] [http://www.rollingstone.com/reviews/album/_/id/7046221/marsvolta povezava]
<li> [[Sputnikmusic]] [[ImageSlika:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.sputnikmusic.com/album.php?albumid=1845 povezava]
<li> [[Stylus Magazine]] [[ImageSlika:4of5.svg|4 stars out of 5]] [http://www.stylusmagazine.com/review.php?ID=2789 povezava]
<li> [[Ultimate Guitar]] [[ImageSlika:5of5.svg|5 stars out of 5]][http://www.ultimate-guitar.com/reviews/compact_discs/mars_volta/frances_the_mute/index.html povezava]|
| Last album = ''[[Live EP]]''<br />(2003)
| This album = '''''Frances the Mute'''''<br />(2005)
303.341

urejanj