Frances the Mute: razlika med redakcijama

dodanih 31 zlogov ,  pred 12 leti
m
brez povzetka urejanja
m (robot Dodajanje: fr:Frances The Mute)
m
| Producer = [[Omar Rodriguez-Lopez]]
| Reviews =
* [[All Music Guide]] [[Image:4hvof5.svg|4½ stars out of 5]] [http://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=10:6jbsa9cge23s~T1 c]
*<li> [[E!]] Online: A- [http://www.eonline.com/Reviews/Facts/Music/RevID/0,1107,3409,00.html povezava]
*<li> [[Kerrang!]] [[Image:5of5.svg|5 stars out of 5]]
*<li> [[Pitchfork Media]] [[Image:1of5.svg|1 stars out of 5]] [http://www.pitchforkmedia.com/record-reviews/m/mars-volta/frances-the-mute.shtml povezava]
*<li> ''[[PopMatters]]'' [[Image:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.popmatters.com/music/reviews/m/marsvolta-frances.shtml povezava]
*<li> [[Prog Archives]] [[Image:5of5.svg|5 stars out of 5 ]][http://www.progarchives.com/Progressive_rock_discography_CD.asp?cd_id=7305 povezava]
*<li> [[Rockaxis]] [[Image:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.rockaxis.com/relacionadoxs_ver.php?products_id=1550 povezava]
*<li> [[Rocknworld]] [[Image:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.rocknworld.com/5s/05/marsvolta.shtml povezava]
*<li> ''[[Rolling Stone]]'' [[Image:4of5.svg|4 stars out of 5]] [http://www.rollingstone.com/reviews/album/_/id/7046221/marsvolta povezava]
*<li> [[Sputnikmusic]] [[Image:5of5.svg|5 stars out of 5]] [http://www.sputnikmusic.com/album.php?albumid=1845 povezava]
*<li> [[Stylus Magazine]] [[Image:4of5.svg|4 stars out of 5]] [http://www.stylusmagazine.com/review.php?ID=2789 povezava]
*<li> [[Ultimate Guitar]] [[Image:5of5.svg|5 stars out of 5]][http://www.ultimate-guitar.com/reviews/compact_discs/mars_volta/frances_the_mute/index.html povezava]|
| Last album = ''[[Live EP]]''<br />(2003)
| This album = '''''Frances the Mute'''''<br />(2005)
| Next album = ''[[A Missing Chromosome]]''<br />(2005)
}}
 
'''''Frances the Mute''''' je drugi studijski [[konceptualna plošča|konceptualni album]] [[glasbena skupina|skupine]] [[progresivni rock|progresivnega rocka]] [[The Mars Volta]], izdan [[1. marec|1. marca]] [[2005]]. Besedila so v [[španščina|španščini]] in [[angleščina|angleščini]]. Nanj je močno vplival [[jazz]] in latinsko-ameriška glasba, kar je najbolj opazno v skladbi »L'Via L'Viaquez«.
 
3.736

urejanj